|
Jirsak byłby porażką gdyby unikał gry i symulował niczym Varga lub piłki kopnąć nie potrafił. Kilka bramek i asyst jednak zaliczył. Co najwyżej można powiedzieć że za niego przepłaciliśmy. Zresztą jak dla mnie Skorża nie wykorzystuje w pełni Jirsaka.
Co do samego Bednarza sprawa jest podobna jak z trenerem. Kto za niego? Facet nieźle pracuje. Rozgląda się w Ameryce płd., Bałkanach, Włoszech, Słowacji i Czechach. Nie lata do gazet tylko stara się robić swoje, wie że nie ma lekkich warunków, szuka nowych rozwiązań.
|