AYALA napisał(a):

|
Skorża powinien zostac.Kazimierski,Janas,Bednarz-out a na ich miejsce Ludzie związani z Wisełką od zawsze, majacy ten klub w sercu np.Nawałka,Holocher,Kulawik,Moskal czy Kowalik
|
Co wy macie z tymi ludzi od zawsze zwiazanymi z Wisla? to ze Wisle kochaja nie znaczy ze beda dokonywac lepszych transferow. Nie ma kasy nie ma transferow Bednarz i tak zrobil wiele, ilu mu tylko w tym okienku RN odrzucila zawodnikow bo poszlo o jakies drobne zeby na sile zaoszczedzic to zaoszczedzono 10 baniek staraty.
Nam potrzba ludzi kompetetnych z doswiadczeniem a Ci wymienieni przez Ciebie nie maja zadnego pojecia o polityce transferowej, Oni co najwyzej moga pomagac w treningach jako asysteci trenera.
Bednarz w Wisle to jest jak kot w wojsku, masz tu mlody 2 zl zalatw wodke, papierosy cos do przegryzienia i jeszcze przynies resztea a i masz 30 minut na naruchanie.