Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
9877
26.07.2009, 23:54
Potrzebuje dobrej stronki o owczarkach niemieckich lub forum badz dobrego czlowieka znajacego sie na tej rasie
oskar TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oskar TS
Znajdź inne posty napisane przez oskar TS