A ja mam wrazenie ze teraz to jest raczej szukanie kozła ofiarnego ,niz byc albo nie byc Skorzy.
Ten klub musi byc inaczej zarzadzany ,z inna myslą a nie tylko pustymi haslami "Teraz to Liga Mistrzow trenerze"
Jak mozna bylo chciec i myslec o LM bez ławki ,napastnika ,obroncy ..i z Cwielongiem w ataku

To tez wina Skorzy?
Teraz najłatwiej oczywiscie naskoczyc na Maćka ,i go zwolnic ,zatrudnic Jabłońskiego czy Mikulskiego i na nowo rozkrecic karuzele z trenerami...