Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 26.07.2009, 22:50
3rider napisał(a):Wyświetl post
(...)

Nie wiem skad w was sie bierze ten caly abstrakcyjny romantyzm i tesknota za Skorza, ale w sporcie miejsca na sentymenty nie ma, tym bardziej wtedy kiedy widac, ze druzyna gra piach. Szacunek za 2 tytuly, ale za takie blamaze, tak leszczarskie bledy, placi sie glowa.
To jest piłka nożna. Jeśli chcesz coś w niej osiągnąć to musisz myśleć przyszłościowo. Czasami trzeba przeżyć kilkukrotnie gorycz porażki żeby później osiągnąć sukces. Nikt tu nie mówi o sentymentach. Jeśli ktoś się tu kieruje emocjami to ty i są to emocje negatywne. Z taką postawą jak twoja nie buduje się drużyny.

Rinat Ahmetov postępował tak kiedyś ze swoim Szachtarem. Wywalał trenerów z nazwiskami co pół roku. W końcu zatrudnił Lucescu. Na początku Szachtar zaliczył kilka gorzkich porażek w Europie. Ale Ahmetov nauczony swoimi błędami nie wpadł w furię, że jego grube (naprawdę grube) miliony wydane na zespół poszły na marne. Lucescu nie zapłacił za nie główą tylko mógł dalej swobodnie pracować. Szachtar grał coraz lepiej, a swój postęp świetnie podsumował w tym sezonie zdobywając Puchar UEFA.

Twój tok rozumowania jest dobry dla bezdusznej korporacji gdzie wyniki osiąga się przez presje i mobbing. Piłka nożna ma zupełnie inną specyfikę i rozwiązania które proponujesz zupełnie się w niej niesprawdzają. Przekonał się o tym Cupiał - świetny biznesmen, któremu zarządzanie klubem zwyczajnie nie idzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)