qchar90 napisał(a):

|
Dobrze gada Szczepek ze Cupial sie nie zna na pilce...i sluchac sie radcow ktorzy gowno sie znaja na pilce. To jest prawda,
|
Za ty my wszyscy tu na forum to jestesmy ku*** profesjonalisci...
P.s. Pamietajcie ze zawsze najlatwiej bylo zostac dziennikarzem sportowym a to o czyms swiadczy.