Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 26.07.2009, 22:38
Właśnie miałem napisać Jacek jest dobry.
Powiedział o sytuacji z Baszczynskim ze mu zaproponowal przedluzenie a RN odrzucila to...i potem ponoc po tym podpadl.
Dobrze gada Szczepek ze Cupial sie nie zna na pilce...i sluchac sie radcow ktorzy gowno sie znaja na pilce. To jest prawda,