michu-kozlowek napisał(a):

|
Wstaw za Petrescu Skorżę, a za Unireę Wisłę. Przeczekaj jeszcze rok. Masz gwarancję że my nie zagramy za rok w LM?
|
Hmmm bez napinki ale jak za Petrescu wstawimy Skorżę a potem za Wisłę wstawimy Unireę to dalej Maciek będzie trenerem Wisły a Dan rumuńskiego zespołu
