Wyświetl pojedynczy post
arsfan14
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: 25km od Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1681
Stary 26.07.2009, 21:21
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Wstaw za Petrescu Skorżę, a za Unireę Wisłę. Przeczekaj jeszcze rok. Masz gwarancję że my nie zagramy za rok w LM?
Hmmm bez napinki ale jak za Petrescu wstawimy Skorżę a potem za Wisłę wstawimy Unireę to dalej Maciek będzie trenerem Wisły a Dan rumuńskiego zespołu


Lepiejbyćna stadionie w potarganychspodniach,niż wnowychprzed TV.