sandomingo napisał(a):

Jasne, niektórzy twierdzą, że nasi piłkarze są wspaniali, bez względu na wszystko i takiej jest ich prawo.
A naprzykład mnie od długiego czasu bardzo zastanawia, dlaczego żaden z nich nie ma ambicji żeby potrenować rzuty wolne? Przecież w ten sposób można naprawdę zabłysnąć.
Żeby potrenować jakieś schematy rzutów rożnych.
A inna sprawa, że po takich meczach jak z Levadią czy z Amicą to szczególnie boli. Bo przecież taki Ćwielong powie że to po prostu pech. Albo że taki jest sport. No i oczywiście jest im przykro ale oni tylko wylonują swoją pracę.
Tylko że nikt się nie zastanawia jak ją wykonują.
Po takiej wpadce honor i ambicja powinny im nakazać dodatkowe treningi. Ale łatwiej jest udawać załamanego. I niektórzy nawet to kupują.
|
Żeby nie było - nie twierdzę, że są wspaniali, bez względu na wszystko. Z Levadią dali dupy i jako kibicka oczekuję czegoś więcej niż powiedzenie, że jest im przykro (np. zgody na obniżenie zarobków, jeśli sytuacja będzie tego wymagała). Ale z drugiej strony doceniam to, że Arkadiusz Głowacki w imieniu drużyny przeprosił, że piłkarze oddali medale kibicom w Lubinie. To są jakieś małe drobiazgi, ale są.
A dodatkowymi treningami wszystkiego nie osiągną. Zresztą skąd wiesz, że oni nie trenują schematów? Zapewne to robią. Tylko że na treningu wszystko może im wychodzić, a na meczu już nie. Nie da się wszystkiego przewidzieć.