Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1662
Stary 26.07.2009, 20:04
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy mistrzem. Ba, jesteśmy podwójnym mistrzem. I co więcej, jest ogromna szansa na to że będziemy mistrzem po raz trzeci. Ale to przecież nie ważne. Bo ważne że przegraliśmy z Levadią. Bo Skorża zły. Bo piłkarze olewają. No ****a... serce się kraje czytając takie pierdoły.
Mecz z Levadią był najważniejszy w sezonie. Po spodziewanym trzęsieniu ziemi i wywaleniu kilku piłkarzy, braku transferów, nie będziemy mieć trzeciego mistrzostwa. Zwłaszcza, gdy przyjdzie jakiś nieudolny szarlatan na ławkę trenerską.