michu-kozlowek napisał(a):

|
Jesteśmy mistrzem. Ba, jesteśmy podwójnym mistrzem. I co więcej, jest ogromna szansa na to że będziemy mistrzem po raz trzeci. Ale to przecież nie ważne. Bo ważne że przegraliśmy z Levadią. Bo Skorża zły. Bo piłkarze olewają. No ****a... serce się kraje czytając takie pierdoły.
|
Mecz z Levadią był najważniejszy w sezonie. Po spodziewanym trzęsieniu ziemi i wywaleniu kilku piłkarzy, braku transferów, nie będziemy mieć trzeciego mistrzostwa. Zwłaszcza, gdy przyjdzie jakiś nieudolny szarlatan na ławkę trenerską.