Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 26.07.2009, 19:29
gerardinho91 napisał(a):Wyświetl post
Popieram. Teraz Piotrek gra bardzo nerwowo, dużo piłek do przodu niedokładnych. Dokładnie 1 liga.
On juz wczesniej tak grywal, tylko nie wszyscy to dostrzegali. Potrafil np. podejsc do rzutu wolnego i wywalic pilke na druga strone boiska na out, albo kopnac sie pilka w czolo, tudziez podjac probe rajdu przez pol boiska, ktory konczyl sie wyjsciem za linie. Normalnie jakby zabieral sie do tych rzeczy z zamknietymi oczami.

Ja rozumiem nerwowosc i brak dokladnosc, gdy rywal czasami naciska niemilosiernie i trzeba walic na uwolnienie. Ale jak widze kompletnie nienaciskanego Piotra, ktory ma kupe wolnego miejsca, a mimo to wywala dluga pilke z wlasnej polowy wprost w rece bramkarza rywali, to w glowie mi sie to nie miesci.
Wyprowadzanie pilki z wlasnej polowy odbywa sie u niego na zasadzie "na slepo, byle przed siebie".
Watpie, zeby ktos z nim kiedys pracowal nad tym na treningach.

Sorry za OT.