Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1649
Stary 26.07.2009, 19:27
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
I niby co by zdziałał Petrescu skoro i tak musielibyśmy grać w eliminacjach ?

Czy Petrescu nauczyłby Brożka i Ćwielonga wykorzystywać setki ?

Czy nauczyłby Pawełka bronić ?
Nie.

Ale za jedno Dana szanowałem. Nawet jak nam nie szło, to zespół gryzł trawę, trzeszczały kości a zawodnicy po 90 minutach faktycznie byli zmęczeni.

Z Danem wtopy z Levadią pewnie by nie było, bo nie byłoby zlekceważenia przeciwnika, pozwalania Estończykom na swobodną grę w środku pola. Byłoby zap.przanie przez pełne 180, a może i 210 minut rywalizacji.

U Skorży zawodnicy mają plażę i za to mam do niego pretensję. Na 10 przyjeżdżają na trening, po 12tej wracają. To są wczasy, a nie profesjonalny futbol.

I darujcie sobie ironię, że Petrescu nie musi grać w eliminacjach. Fakty są takie, że jak Dana zwalniano to złośliwcy pisali, jaki to słaby trener. Teraz widać, że to świetny trener, tylko Cupiałowi brakło cierpliwości.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo