Lysy napisał(a):

Już zapomnieliście jak wasz idol Petrescu mówił:
"Klub nie dał mi pieniędzy na transfery, nie może więc domagać się mistrzostwa Polski i fazy grupowej Pucharu UEFA " Skoża pomimo takiego składu (nawet osłabionego odejściem Błaszczykowskiego!) potrafił wywalczyć dwukrotne mistrzostwo polski.
|
bo Lech dał d.... a Legia Wdowczyka wszystko wygrywała i tak była różnica, bo punktowo to chyba to podobnie wyglądało i jeżeli o jakość gry podobnie
oczywiście Petrescu miał racje bo nie mial żadnego napastnika tak jak Skorża ma racje wołając o drugiego
PS co by nie bylo nieporozumień jestem za pozostaniem Skorzy a nawet Bednarza
