Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 26.07.2009, 19:12
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Już zapomnieliście jak wasz idol Petrescu mówił:
"Klub nie dał mi pieniędzy na transfery, nie może więc domagać się mistrzostwa Polski i fazy grupowej Pucharu UEFA " Skoża pomimo takiego składu (nawet osłabionego odejściem Błaszczykowskiego!) potrafił wywalczyć dwukrotne mistrzostwo polski.
bo Lech dał d.... a Legia Wdowczyka wszystko wygrywała i tak była różnica, bo punktowo to chyba to podobnie wyglądało i jeżeli o jakość gry podobnie

oczywiście Petrescu miał racje bo nie mial żadnego napastnika tak jak Skorża ma racje wołając o drugiego

PS co by nie bylo nieporozumień jestem za pozostaniem Skorzy a nawet Bednarza
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 26.07.2009 o godz. 19:15.