Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1761
Stary 26.07.2009, 19:07
dlaczego u mnie w lidze ueropejskiej gra dyskobolia (nie polonia)? troche to śmieszne, bo druga byla Legia(zdobyla PP w finale z Lechem, Lech byl 3 a 4 byl bełchatow)
Odpowiedz cytując