_gilardino_ napisał(a):

|
Ja tam wolę na 33 i na wszystkich meczach w większości zapełniony niż na 40-45 gdzie ew. komplet na pucharach z aktracyjnym rywalem czy w lidze z Cracovią,Legią i to przy biletach po 10zł
|
Nawet na Camp Nou podczas Gran Derby nie ma nigdy kompletu.