Wyświetl pojedynczy post
kubryc
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3613
Stary 26.07.2009, 16:18
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Ja tam wolę na 33 i na wszystkich meczach w większości zapełniony niż na 40-45 gdzie ew. komplet na pucharach z aktracyjnym rywalem czy w lidze z Cracovią,Legią i to przy biletach po 10zł
Nawet na Camp Nou podczas Gran Derby nie ma nigdy kompletu.
Odpowiedz cytując