Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 26.07.2009, 16:09
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
a to jakaś nowość ?
od 3 sezonów razimy nieskutecznością.
Jakoś w sezonie 2007/2008 potrafiliśmy wykorzystywać sytuacje (mistrzostwo ze znaczną przewagą osiągnięte). W zeszłym sezonie było źle- ale szczególnie na wyjazdach; na R22 było dobrze.
Ale to co się dzieje teraz?! Rozumiem że możemy przegrywać czy remisować, ale z Levadią tylko 1 [i to jaka...] bramkę strzeliliśmy! ! Z Lechem, to jak pisałam- Małecki powinien więcej podawać, skoro strzelać nie umie, a Ćwielong nauczyć się złożyć się do strzału.
Nie mówię, że ta nieskuteczność to nowość, ale aż takie pudła... I nikt mi nie powie, że to wina trenera [tak tak *pysio* jest to aluzja głównie do ciebie ]
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując