Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3610
Stary 26.07.2009, 15:53
element napisał(a):Wyświetl post
33 to jest na papierze i jest to zdecydowanie za mało.
Bo.. trzeba odjąc sektor gości, bufor, lożę vip czy miejsca dla mediów. Ale się zobaczy..
Ja tam wolę na 33 i na wszystkich meczach w większości zapełniony niż na 40-45 gdzie ew. komplet na pucharach z aktracyjnym rywalem czy w lidze z Cracovią,Legią i to przy biletach po 10zł

Odpowiedz cytując