Gwiaździsty napisał(a):

|
Całe szczęście, ze BC nie ugiął się histerii kibiców broniących go przed zwolnieniem bo dziś bylibyśmy w miejscu prowadzonego przez niego Górnika Zabrze.
|
nie ugiął sie ale zmianę tak zrobił że sie do czasu Skorzy pozbierać nie mogliśmy, szkoda że BC nie potrafi bata na piłkarzy znaleźć bo tak to dopóki nie trafimy jakiegoś geniusza trenerskiego karuzela będzie trwac ,
co by o Skorzy nie powiedzieć sukcesy miał co by o Bednarzu nie powiedzieć coraz lepiej sobie radził
ale co tam zróbmy kolejną rewolucje jak zwykle poza wymianą trenera czy dyr. sportowego nic sie nie zmieni