Gwiaździsty napisał(a):

Komfort pracy to on już miał i to taki o jakim marzy większość trenerów w naszej lidze !
Jakiś czas temu pożegnaliśmy takiego co też chciał mieć wyłączność na transfery w klubie i sprowadzał Quadie i Belloty !
Całe szczęście, ze BC nie ugiął się histerii kibiców broniących go przed zwolnieniem bo dziś bylibyśmy w miejscu prowadzonego przez niego Górnika Zabrze.
|
Wyjdź na spacer

.......isz od rzeczy krytykancie. Podaj choć jedną sensowną kandydaturę na miejsce Skorży. Choć jedną i podeprzyj ją trzema sensownymi argumentami. Czekam.