|
Ja będę zdziwiony jeżeli nie wygramy ligi z ok 6 punktową przewagą nie gramy już w europie to kilka meczy nam odpada a nasza kadra wcale nie jest taka wąska a tle innych zespołów,jeśli nie wygramy to dla mnie będzie to katastrofa i tyle. Chociaż tyle Nam kibicom z tego sezonu się należy.
|