Temat
:
Skandal w biały dzień!!!!
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
2
26.07.2009, 14:06
też dostawałem bany za byle co... a do teraz nie wiem za co był pierwszy mój ban na tym forum (nikt mi nie objaśnił
)
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88