Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1603
Stary 26.07.2009, 13:06
Arked napisał(a):Wyświetl post
Przecież Smuda wyraźnie powiedział, że nie jest zainteresowany posadą w Wiśle.
Jop też coś wspominał, że nie interesuje go gra w Wiśle.

Arked napisał(a):Wyświetl post
Poza tym moim zdaniem jest trenerem gorszym od Skorży. Nie pamiętam, żeby Smuda dobrze przygotował drużynę do rundy wiosennej, kiedy to jego drużyny zawsze grają w piach. Po co nam taki trener?
Dokładnie. Lepszego od Skorży w Polsce nie znajdziemy. EOT.
the end