Arked napisał(a):

|
Przecież Smuda wyraźnie powiedział, że nie jest zainteresowany posadą w Wiśle.
|
Jop też coś wspominał, że nie interesuje go gra w Wiśle.
Arked napisał(a):

|
Poza tym moim zdaniem jest trenerem gorszym od Skorży. Nie pamiętam, żeby Smuda dobrze przygotował drużynę do rundy wiosennej, kiedy to jego drużyny zawsze grają w piach. Po co nam taki trener?
|
Dokładnie. Lepszego od Skorży w Polsce nie znajdziemy. EOT.