|
Zwolnia trenera przed samym startem ligi wiedzac ze nie stac ich na zagranicznego treneiro a w Polsce same cieniasy? Jesli tak to uznam ze ktos powinien dac sobie luz ze sponsorowaniem klubu, nie wspominajac juz o znajomosci przez taka osobe realiow pilki made in Poland.Nauka na bledach....o to tez posadzac nie bede.
Pilkarze daja dupy i olewaja przeciwnikow nie pojmujac ze sami sa ogorkami.
Liczka czy tam inny Okuka mowil ze z chacia by wrocil do Polski....no w sumie to jedyny zagraniczniak ktory moze by sie skusil prowadzic cokolwiek w tej zenujacej lidze.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|