Dzięki tak w ogóle za bana, nawet nie wiem za co.
Na Jirsaka wydaliśmy 700 tys euro i są to pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie mamy klasowego ofensywnego pomocnika.
Napastnik - ? Tęsknię za duetem Frankowski - Zurawski.
Cwielong - Przypomina mi się Brożek, tylko co z tego, jak Cwielong nie wykorzystał zadnej sytuacji. Zawsze musi wywrócić się, albo podjąc złą decyzję, parodia.
Nie mozna winic SKorżę, koleś ma jednego napastnika, który chyba od paru ladnych godzin bramki nie zdobył i Cwielonga, który powinien biegać po 1 ligowych boiskach.