|
Nie wierzę że tego lata będą jeszcze jakieś transfery. Raczej powinnismy się pogodzić ze stanem posiadania jaki mamy w ataku, i ewentualną stratą Brożka. To smutne, ale skoro tak głośno jest o tej wyrwie finansowej, a posada Bednarze wisi na włosku, to raczej nie ma szans by kadra została wzmocniona...
Ja się martwię bardziej by tych ubytków nie było za dużo...
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!
Kasperczak trzymaj się!!!
|