Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1594
Stary 26.07.2009, 11:47
Do kolegi (sry nie pamietam nicka), ktory napisal, ze Smuda nie chcial Stlica... Byc moze, nie znam tej sprawy. Pomijajac juz to, ze Serb nic wielkiego poza jednym sezonem nie pokazal to podczas gdy Bednarz, Urban i Trzeciak zastanawiali sie czy warto inwestowac w Lewandowskiego, Smudzie wystarczylo 20 min, jak sam mowil, aby zobaczyc, ze to material na swietnego napastnika.

Kolejna rzecz to rozumiem glosy za pozostawieniem Skorzy, ale tez nie przesadzajcie w druga strone, robiac z niego jakiegos Boga.. Jest jednak troche rzeczy, ktore moglyby funkcjonowac lepiej, jak chociazby stale fragmenty gry. Naprawde majac takich zawodnikow do walki w powietrzu jak Marcelo i Glowacki, zagrozenie po rzutach roznych czy wolnych jest bardzo niewielkie, a wszystko opiera sie na banalnym schemacie czyt. wrzuc na Marcelo.
Mecz z Tottenhamem, to niestety rowniez porazka Skorzy, do ktorej zreszta sam sie przyznal, mowiac, ze podejscie mentalne do przeciwnika bylo zle.