|
Problem w tym, że nie wiemy kto odpowiada w klubie za nieprzeprowadzone transfery - Bednarz, Rada nadzorcza czy stan finansowy klubu (brak dofinansowania spółki przez Cupiała). Dlatego ciężko jednoznacznie ocenić kto jest winny.
Nie można jednak odjąć Bednarzowi zasług bo np. taki transfer Marcelo to majstersztyk.
Jeszcze jedna rzecz - jak myślicie o czym rozmawiał Cupiał z prezesem Levadii - może o tym jak prowadzić klub z budżetem 0,7 mln euro rocznie? To trochę deprymujące...
|