Wyświetl pojedynczy post
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9867
Stary 26.07.2009, 10:13
Kamil napisał(a):Wyświetl post
pozostaje ci tylko pks
ale wychodzi drozej niz pociag, pozatym teraz uruchomili te nowe polaczenia pociagowe interregio, to mozsz z nimi pokminic, sa tansze niz zwykle pospiechy
Tanie są, ale szybkością nie grzeszą Trudno, coś trzeba wybrać, dzięki

Żmijka napisał(a):Wyświetl post
www.link-bus.pl
Umiem używać google Myślałem nad czymś bardziej zawiłym, ale dzięki
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując