Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 26.07.2009, 01:17
Da się zmienić forumowiczowi podpis? O ten pod postem mi chodzi bo król banicji się chyba trochę zagalopował z tym apelem do Prezesa o "głosie kibiców Białej Gwiazdy"... Z tego co widzę to nie tylko mnie to razi w oczy.
Odpowiedz cytując