Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1366
26.07.2009, 01:17
Da się zmienić forumowiczowi podpis? O ten pod postem mi chodzi bo król banicji się chyba trochę zagalopował z tym apelem do Prezesa o "głosie kibiców Białej Gwiazdy"... Z tego co widzę to nie tylko mnie to razi w oczy.
spinnaker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spinnaker
Znajdź inne posty napisane przez spinnaker