Wyświetl pojedynczy post
Heineken
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: zza wody

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14893
Stary 26.07.2009, 00:27
DarekW napisał(a):Wyświetl post
Wisla jest w trudnej sytuacji budzetowej i zadnych transwerow do klubu juz nie bedzie. Trzeba sprzedac Brozka za godne pieniadze inaczej moze zabraknac na regularne wyplaty. W ataku szanse musza dostac Malecki i Cwielag. Po powrocie z kontuzji Gargulyi Boguskiego to oni beda decydowali o sile ofensywnej Wisly. Niewypal Lobodzinski musi regularnie grac na swojej pozycji czyli prawej pomocy aby wkoncu zaczac grac lub przypieczetowac odejscie z Wisly. Jirsak kolejny niewypal musi grac regularnie na swojej pozycji do powrotu Graguly. JEzeli i on nic nie zacznie grac to niestety nic z niego nie bedzie. Na lawce moze siedziec jakis starszy zawodnik z doswiadczeniem. Jirsak na wypozyczenie lub sprzedaz za grosze. Jezeli ktos wylozy za Marcelo 2mln euro to mozna go sprzedac. Jop do pierwszej jedenastki a Kowalski wraca i siedzi na lawie. Cebanu juz od dzis zaczyna grac regularnie w I jedenstce.

Ten sezon to sezon przetrwania i przygotowan na nowa Wielka Wisle. Celem jest przedewszystkim zbalansowanie budzetu i kwalifikacja do europy. Z nowym stadionem i rozpocznie sie nowa era.
Cupial zydzi i tyle . Nie ma jaj zeby zaryzykowac wiecej kasy. To tak jakby z tym calym sianem mieli go kiedys zlozyc w grobie.
Say it right
Odpowiedz cytując