RAF napisał(a):

|
Chcialbym cos jeszcze zauwazyc.... Pisalo tutaj pare osob ze gdyby szczyt formy przypadl na mecze eliminacyjne LM to potem moglisbysmy skonczyc jak Lech (czyli spieprzyc lige)...wszystko to nawet brzmi logicznie gdyby nie to ze jest trener ktory potrafil przygotowac druzyne na 100 % na luty, a potem w maju swietowac MP.. wiecej jaki to trener? i o jaka druzyne chodzi? to Henryk Kasperczak i Wisla Krakow AD 2003
|
Może jednak już dajmy spokój z Kasperczakeim. Wydaję mi się że swoją prawdziwą wartość pokazał w Górniku gdzie miał czas, pieniądze i nienajgorszych w lidze zawodników a jednak spadł.
Tak wciąż mamy wszyscy w pamięci tą naszą kampanie z Parmą etc i za każdym razem przed startem w pucharach marzymy że akurat w tym roku to się powtórzy. Tą niepowtórzoną przez tyle lat kampanią na Europę Kasperczak wykupił sobie karnet na wiele lat w naszych spragnonych sukcesów Wisełki umysłach. Jednak coraz bardziej skłonny jestem wersji że ta Wielką Wisłę Kasperczaka zbudował jego poprzednik - Smuda, a sam Kasper dołożył Kuźbę i ładnie poskręcał, poukładał i wypaliło.