Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 25.07.2009, 22:56
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
A może Cupiał zatrudniłby jako dyrektora sportowego (albo prezesa?) Bońka, doświadczony biznesmen, który zna się na piłce jak nikt inny, facet z autorytetem i charyzmą.

Może pomysł na pierwszy rzut wydaje się być głupi, ale jakby się tak poważniej zastanowić, to jest to koleś, który umiał byzadbać o rozwój klubu.
Boniek te swoje obycie za drogo by cenił.
Lepszym rozwiązanim wydaje mi się powrót Mielcarskiego.
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując