Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 25.07.2009, 22:52
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
RAF - ja bym rzekł, że roz.......ił w ****! Wisła przetaje istnieć, tępe ..... z piłkarzy i w ogóle JP JP na 100%!!

****a. Nie wiem jak można tak pisać. Zdobyliśmy dwa MP w tej bądź co bądź jałowej lidze, raz z przewagą blisko 15 pkt, raz po mękach, ale udowodniliśmy mimo wszystko, że mamy jaja, ale jednak Skorża to wg niektórych cienka ****a i niech wypierdala. Bez sensu. Ludzie zastanówcie się. Owszem ,lepszy byłby Petrescu, ale go nie ma i trudno. Zagraliśmy dobry mecz, a to, że niektórzy kopacze grają samolubnie, chcą za wszelką cenę zdobywać gole ale im nie wychodzi, niestety nie jest winą trenera.

ŁAPY PRECZ OD SKORŻY!!!!!!
Wina trenera jest to ze pilkarze nie mogli dac z siebie wiecej bo mieli byc gotowi do gry na 100% na 4 runde.....
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....