Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1558
Stary 25.07.2009, 22:52
3rider napisał(a):
ale Wisla zdobyla mistrza w drugim sezonie fartem po fenomenalnych strzalach Lobo
Acha, 30 kolejek! to jeden wielki fart i co lepsze dwie bramki Łobodzińskiego w meczu z Lechią dały nam Mistrza. Ale reszta bramek z pozostałych 29 kolejek nie dały nam mistrza. Nie gol Brożka w meczu z Polonią Bytom w 1 kolejce, nie Boguskiego z Cracovią w 4 kolejce, nie Singlara z Amiką w 22 kolejce, itd, tylko własnie dwie bramki Łobodzińskiego w meczu z Lechią.

Acha, zapomniałbym o drugiej mądrości niektórych znawcóF futbolu.. mianowicie Wisła zdobyła MP bo Amika zaliczała wpadki z tymi z którymi nie powinna.
Oczywiście Wisła nie zaliczyła podobnych wpadek z "ogórkami" co Amika.

I na przyszłość, **** to kogo interesować będzie za pare miesięcy czy ktoś grał słabo, brzydko dla oka i nieskutecznie. Ważne jest MP. Reszta schodzi na boczny plan. Cóż z tego że Amika grała długo fajny futbol jak zakończyli z palcem w dupie?


Sorry RAF, 3rider Cie wyprzedził.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.07.2009 o godz. 22:54.