3rider napisał(a):
|
ale Wisla zdobyla mistrza w drugim sezonie fartem po fenomenalnych strzalach Lobo
|
Acha,
30 kolejek! to jeden wielki fart i co lepsze dwie bramki Łobodzińskiego w meczu z Lechią dały nam Mistrza. Ale reszta bramek z pozostałych
29 kolejek nie dały nam mistrza. Nie gol Brożka w meczu z Polonią Bytom w 1 kolejce, nie Boguskiego z Cracovią w 4 kolejce, nie Singlara z Amiką w 22 kolejce, itd, tylko własnie dwie bramki Łobodzińskiego w meczu z Lechią.
Acha, zapomniałbym o drugiej mądrości niektórych znawcóF futbolu.. mianowicie Wisła zdobyła MP bo Amika zaliczała wpadki z tymi z którymi nie powinna.
Oczywiście Wisła nie zaliczyła podobnych wpadek z "ogórkami" co Amika.
I na przyszłość, **** to kogo interesować będzie za pare miesięcy czy ktoś grał słabo, brzydko dla oka i nieskutecznie. Ważne jest MP. Reszta schodzi na boczny plan. Cóż z tego że Amika grała długo fajny futbol jak zakończyli z palcem w dupie?
Sorry RAF, 3rider Cie wyprzedził.