Ogryzek napisał(a):

|
Ale jak forma jest za wcześnie - to masz powtórkę (Lech) na wiosnę - forma była na Udinese a potem już gra się skończyła. Skorża zaryzykował, miał nadzieje że Levadie przejdziemy a forma miała być na Debrecyn, ale też żeby utrzymała się do końca rundy. Nie udało się... Za to teraz drogi RAF-ie my będziemy mieli powtórkę z rozrywki... kilku trenerów w sezonie i 8 miejsce. Już się "cieszę" i nie mogę doczekać... a TY? Ja tam wolę mimo wszystko "niszczyciela" Skorże i walkę o MP!
|
Ilez to osob pisalo przed meczami ze spotkania z Levadia nie beda spacerkiem..... Czy sztab o tym nie wiedzial? jak mozna bylo liczyc na to ze przejdziemy druzyne potrafiaca prowadzic wyrownane boje z Newcastle United nie bedac gotowi do gry na 100%? Przejscie tylko 1 rundy dawaloby nam szanse na zarobienie 2 mln euro, ktore moznaby potem zainwestowac w druzyne, a tak? teraz mamy licytacje kogo sprzedamy aby latac dziure? Wiesz, mozna przegrac, mozna odpasc, ale... boli to jak trener publicznie mowi ze pilkarze nie mogli dac z siebie wiecej..... bo byli przygotowani na pozniejsze miesiace..... skandal!