RAF napisał(a):

Drodzy Forumowicze,
Czytam Wasze wypowiedzi na temat trenera Skorzy i wlasnym oczom nie wierze. Dla mnie pozostaje czyms niepojetym fakt ze ten czlowiek ma az tylu obroncow... Czy nie rozumiecie ze swoja ignorancja, glupota, brakiem wyobrazni czlowiek ten zniszczyl nasz klub?
|
przerażasz mnie
Dalej uważam że Skorża powinien zostać. W przekroju dwumeczu z Estonią byliśmy lepsi, nie o tyle ile byśmy chcieli ale byliśmy, dziś od Lecha - naszego głównego rywala do obrony korony też. Winę widzę w zawodnikach, napadziorach którzy strzelają tak jak by nie chcieli trafić.
Oczywiście jak sam Skorża mówi popełnił błędy w przygotowaniu, ale jak widać przygotwanie drużyny z tymi błędami wystarczyło by na Lecha jak i Estonię gdyby nasze gwiazdeczki były po prostu bardziej skuteczne, ba strzelały to co powinny strzelać!
Zmiana trenera tydzień przed rozpoczęciem sezonu to jakieś szaleństwo. Jeśli tak się stanie to i tak pierwszą połowe jesieni możemy zaliczyć na konto Skorży.