Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
1549
25.07.2009, 22:28
Z jednej strony po dzisiejszych wypowiedziach wnioskuję, tak jak i inni, że trener odchodzi, ale z drugiej strony nie mogę sie z tym pogodzić... Obecnie chyba nie ma odpowiedniego kandydata na to stanowisko...ehh...
MACIEJ SKORŻA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waldus88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldus88
Znajdź inne posty napisane przez Waldus88