Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
3599
25.07.2009, 22:21
wystarczy popatrzeć na tymczasowe jupitery które jeszcze stoją i już widac że boisko sie zmieści. Przecież od nich do murawy bylo jeszcze kilka metrów
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi