zbymak napisał(a):

|
Nie moze sobie tak odejsć kiedy chce ma podpisany kontrakt i tylko zarzad moze ja przyjac lub odrzucic
|
Ok, zgadza się, ale co innego powiedziec: "jestem do Waszej dyspozycji, decydujcie co dalej ze mna", a co innego:" podaje sie do dymisji, prosze o rozwiazanie umowy za porozumieniem stron. moja decyzja jest taka, ze odchodze". A w tym momencie Skorza to tak jakby chcial i nie chcial odchodzic...Zreszta nawet na stronie pierwotny tytul byl: Skorza podal sie do dymisji, a dopiero poxniej zmieniony zostal na taki jak jest teraz o oddaniu sioe do dyspozycji zarzadu