Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1531
Stary 25.07.2009, 21:40
Wisła zagrała dziś dobrze, równie dobrze jak z Levadią tylko niestety to samo NIESKUTECZNOŚĆ.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!