Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1531
25.07.2009, 21:40
Wisła zagrała dziś dobrze, równie dobrze jak z Levadią tylko niestety to samo NIESKUTECZNOŚĆ.
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma