Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1526
25.07.2009, 21:08
Wiadomo,ze porazka to porazka ale przegrana po karnych,które są loterią nie powinna obciażac sztabu trenerskiego.
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82