Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 25.07.2009, 21:08
Wiadomo,ze porazka to porazka ale przegrana po karnych,które są loterią nie powinna obciażac sztabu trenerskiego.