Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
14891
25.07.2009, 21:06
Oddajcie Jasia Pauliste !!!!!!
Co do srodka pomocy to lubie i szanuje Jirsaka i Diaza ale czekam na Gułe ........
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW