Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14890
Stary 25.07.2009, 21:02
kot napisał(a):Wyświetl post
szczebrzeszcz
uwagi odnośnie "tematu" z przymrużeniem oka proszę potraktować ;-)

co do reszty to i tak twierdzę, że Cię fantazja poniosła, ładnie brzmi to co mówisz, ale...

... tak jakoś mało realne się to wydaje

ze słowem "powinien" to czasem tak jak ze słowem "gdyby"...
Odpowiedz cytując