kot napisał(a):

uwagi odnośnie "tematu" z przymrużeniem oka proszę potraktować ;-)
co do reszty to i tak twierdzę, że Cię fantazja poniosła, ładnie brzmi to co mówisz, ale...
... tak jakoś mało realne się to wydaje
ze słowem "powinien" to czasem tak jak ze słowem "gdyby"...