|
Bednarz to się już popisał transferami w Wawie, za co został zwolniony. Powinno się zatrudnić dyr. spor.z Bundesligi, Serie A, Ligue 1 itd. Przecież to nie musi być Polak. Osoba znająca organizację klubów zachodnich, skauting, z dobrym rozeznaniem wśród zawodników danej ligi(nie tylko 1 ale i 2- tacy gracze mogą być gwiazdami ligii).
Żeby załatać dziurę finansową sprzedąć: Łobo(i tak wchodzi tylko na końcówki), Cantoro, Jirsaka(jest Guła), Ćwielonga, Diaza(na jego pozycji może grać Brożek).
|