Wyświetl pojedynczy post
Bubak
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: z importu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.07.2009, 19:51
Jak dla mnie jest to zbyt poważny problem aby umieszczać taki post w tamtym temacie, bo mało kto przeczytamoją wiadomość. Nie zgodze się też ze zmiany są "kosmetyczne" bo różnica aż bije po oczach. Dla przykładu jak napisałem takie wiadomości do Polsatu przed meczem Wisła - Levadia to użyli loga SA i nawet odpisali ze tak zrobią!
Ostatnio edytowane przez Bubak : 25.07.2009 o godz. 19:55.
mam czarny pas w poniżaniu