Wyświetl pojedynczy post
mar07
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14888
Stary 25.07.2009, 19:34
Tak sobie to czytam i się zastanawiam. Fakt faktem,że funduszy Bednarz nie miał, więc ciężko przyzwoitego zawodnika ściągnąć,a pomimo tego mamy w klubie : Marcelo, Diaza,Kirma,Gargułę... więc myślę mamy fajnych piłkarzy za minimalny wkład finansowy.Aby pozyskać gracza,który ma poziom europejski trzeba wydać trochę pieniędzy.

Do największych pomyłek Bednarza można zaliczyć transfer Jirska za ogromne pieniądze! To w jego interesie jest,aby znaleźć piłkarza i później przekonać Cupiała,aby go ściągnął i wyłożył większe pieniądze. To on powinien go zachwalać robić co się da ,aby były transfery. Jedno co mnie boli jeszcze to jak Bednarz się wypowiadał o Lewandowskim,kiedy mówiło się,że do Wisły może trafić. Mówił,że nie są przekonani do wydania takich pieniędzy właśnie na niego, ale mógł namówić Cupiała nawet mówiąc tak: '' Panie Prezesie jest młody chłopak 21 lat,gwarantuję Panu,że będzie strzelał gole, może być na poziomie Pawła Brożka bądź lepszy,pogra dla nas 1 rok lub 2 przy czym pomoże nam w zdobyciu Mistrzostwa oraz w Pucharach zaistnieć ,a po dwóch latach jak Pan będzie chciał to może go Pan sprzedać za 3 mln Euro'' I co da się? Nie dość,że facet nam pomaga zdobywając gole i prezentuje dobry poziom , to jeszcze możemy na nim zarobić masę kasy..

Co myślicie?
Ostatnio edytowane przez mar07 : 25.07.2009 o godz. 19:37.
Chcemy trenera Wisełko chcemy trenera!
Odpowiedz cytując