Kassperr napisał(a):

Co, pomarzyć nie można ?
Szczerze i obiektywnie, przychodzi Ci lepszy trener do głowy ?
|
Mnie przychodzi jeden: Maciej Skorża!
Człowiek który mimo kłód rzucanych pod nogi w postaci systematycznego osłabiania drużyny, wywalczył z nam dwa mistrzostwa... Z klubu powinien polecieć Bednarz, jako odpowiedzialny za brak wzmocnień i fatalną politykę transferową.