Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 25.07.2009, 19:23
Kassperr napisał(a):Wyświetl post
Co, pomarzyć nie można ?

Szczerze i obiektywnie, przychodzi Ci lepszy trener do głowy ?
Mnie przychodzi jeden: Maciej Skorża!
Człowiek który mimo kłód rzucanych pod nogi w postaci systematycznego osłabiania drużyny, wywalczył z nam dwa mistrzostwa... Z klubu powinien polecieć Bednarz, jako odpowiedzialny za brak wzmocnień i fatalną politykę transferową.