Wyświetl pojedynczy post
mar07
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1482
Stary 25.07.2009, 19:12
Illargui napisał(a):Wyświetl post
Dobre - widac było kunszt trenerski Kasperczaka w Górniku Zabrze ......
A z taką kadrą, jak swego czasu miał Kasperczak w Wiśle, to niejeden trener osiągnąłby takie same sukcesy
Taaa widać było po tym jak przejął nasz zespół pewien Czech.. A co ty jasnowidzem jesteś? Ciekawy jestem czy Skorża utrzymał by Górnika,naprawdę jak widzę niektórych z Was jak jesteście w niego zapatrzeni to,aż mi słabo
Chcemy trenera Wisełko chcemy trenera!