Illargui napisał(a):

Dobre - widac było kunszt trenerski Kasperczaka w Górniku Zabrze ......
A z taką kadrą, jak swego czasu miał Kasperczak w Wiśle, to niejeden trener osiągnąłby takie same sukcesy
|
Taaa widać było po tym jak przejął nasz zespół pewien Czech.. A co ty jasnowidzem jesteś? Ciekawy jestem czy Skorża utrzymał by Górnika,naprawdę jak widzę niektórych z Was jak jesteście w niego zapatrzeni to,aż mi słabo