Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14885
Stary 25.07.2009, 19:12
DarekW napisał(a):Wyświetl post
Ten sezon to sezon przetrwania i przygotowan na nowa Wielka Wisle. Celem jest przedewszystkim zbalansowanie budzetu i kwalifikacja do europy. Z nowym stadionem i rozpocznie sie nowa era.
Jesli przez łatanie dziur w budżecie, za rok drużyna będzie jeszcze słabsza niż dziś, z jeszcze większymi problemami kadrowymi niż przed Lewadią, to nie będzie żadnej nowej ery, tylko prawdopodobna kolejna kompromitacja. Jak zawsze. O ile w ogóle tym razem się do pucharów zakwalifikujemy.

Ósme miejsce przed 3 laty pokazało, że to wcale nie jest niemożliwe, Zwłaszcza, jeśli egzekutorami będa tacy "snajperzy" jak Małecki, czy Ćwieląg.

Wynik meczu z Lewadią nakazuje też w innym świetle spojrzeć na pojedynek z Valerengą przed laty. Tamta drużyna, mająca jeszcze większe problemy kadrowe i słabszy skład niż teoretycznie jest dziś i tak doszła o wiele dalej niż obecna, po drodze pokonując przecież znacznie lepszych od Lewadi holendrów z NEC Nejmehen.
Odpowiedz cytując