michu-kozlowek napisał(a):


Proszę? Że niby jakim podejściem?
|
Z podejściem, że go już tu nie ma, że go chcą zwolnić przy najbliższej okazji, wszyscy są przeciwko niemu, że on już tu nie popracuje (sezon przed Wisłą, nie przed nami - vide cytat) a także przy wystawieniu mu "wotum nieufności" w postaci pozwalniania jego sztabu. A z tego co wiem to JK i PT nie są do uratwania. Już kiedyś na zwolnienie JK Skorża się nie zgodził.